Порівняння
Добавьте товары для сравнения
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00 - 20:00

Сб: 10:00 - 18:00

0
Мій кошик
Про магазин

Купити меблі в Києві - зовсім недорого з Ideko!

За останні роки, покупки в Інтернет магазині стали настільки популярними, що без них важко уявити собі сучасне життя. Погодьтеся, адже як приємно, перебуваючи в затишній домашній обстановці, не поспішаючи вибирати той чи інший товар. На сьогоднішній день, придбати в Інтернет магазині можна абсолютно все: від продуктів харчування, до меблів, і навіть автомобілів. Провести покупку тепер легко, а головне безпечно! Більш детально ми з вами зупинимося на Інтернет магазині меблів. Грамотно опрацьований, продуманий, зручний каталог меблів має ряд незаперечних переваг перед традиційним офф-лайн магазином. Основною, безумовно, є більш приваблива вартість, так, ціна одного і того ж найменування може відрізнятися до 30%. Досягається такий розрив завдяки відсутності прямих витрат, як то: оренда торгових площ, штат продавців-консультантів, скорочення рекламного бюджету. Додатковим бонусом вважається відсутність великого складу, робота на пряму з виробниками. Таким чином, купуючи меблі в Інтернет магазині ми отримуємо мінімальну націнку, тобто максимальну вигоду. Ну а наявність сучасних компаній з доставки вантажів спрощує покупку меблів навіть перед звичайним магазином (доставка ліжка в звичайному магазині по Києву становить близько 400 грн., А в деяких випадках може бути істотно вище)

І так, основними перевагами онлайн каталогу меблів є:

  • Максимально низька вартість товару (відсутність оренди магазину, складу, великого штату співробітників);
  • Найбільш широкий асортимент меблів (для розміщення всього асортименту одного Інтернет магазину меблів може не вистачити і 5000 кв.м. площі звичайного салону);
  • Максимально широка географія вибору меблів (наші клієнти часто знаходяться в таких міста як: Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Харків, і це не заважає їм зробити покупку саме у нас);
  • Набагато більш якісний сервіс (висока конкуренція в меблевій тематиці просто не дозволяє Інтернет магазинах мати не компетентні, що не важливий, повільний персонал).

Інтернет магазин меблів в Києві працює 24/7

Ну і, звичайно ж, основним плюсом здійснення покупки в онлайн магазині є економія часу. Безцінного, і так швидко тікає. Банальна поїздка в меблевий магазин, наприклад, на околиці Києва займе, без малого, цілий день. І це не факт що ви знайдете те що шукали, то справа перейти на інший сайт. А що якщо ви хочете просто запитати&, поцікавитися, прицінитися? Тут точно тільки Інтернет на допомогу.

Ну і на останок пара слів про Інтернет магазині меблів Ідеко. Наш колектив, так чи інакше, стояв біля витоків меблевого онлайн бізнесу в Україні. За роки роботи ми накопичили безцінний досвід, засвоїли тонкощі, позбулися недоліків. Спеціально для вас ми зібрали максимально повний і зручний каталог меблів. Тільки кращі виробники, що гарантують найвищу якість меблів, сучасний дизайн, привабливу цінову політику і клієнтоорієнтованість. Таким чином ми поєднали в собі всі можливі плюси від традиційної майданчики і каталогу, при цьому максимально позбулися мінусів: найкраща ціна, найширший асортимент, вибір способу оплати, різні види доставки, гарантійне обслуговування, акції та знижки. І якщо у вас залишилася хоч крапля сумніву: просто зателефонуйте нашому менеджеру, вже він то вас точно приємно здивує!

Вгору